Новини, оголошення Машівської селищної ради

Дата: від до Скинути

Засідання тридцятої позачергової сесії Машівської селищної ради восьмого скликання.

Сьогодні, 8 серпня, під головуванням селищного голови Сергія СИДОРЕНКА, відбулося засідання 30 сесії Машівської селищної ради восьмого скликання. На розгляд сесії було винесено 58 питань, які були детально опрацьовані попередньо на засіданнях постійних комісій. Серед них: про затвердження звіту про виконання бюджету Машівської селищної територіальної громади за І півріччя, про внесення змін до Програм селищної ради на 2023 рік, про затвердження «Генерального плану смт Машівка Полтавського району Полтавської області» та ряд інших питань.

16:11 08.08.2023

ГО Зелена Альтернатива України інформує щодо реформ захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії за період березень-червень 2023 р.

10:22 07.08.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ ДО СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ МАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Машівської громади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідеї проєктів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії розвитку Машівської селищної територіальної громади на період до 2027 року. Ідеї проєктів буде розглянуто та проаналізовано робочою групою з розробки Стратегії.

15:45 04.08.2023

Триває ремонт доріг селища

Нарешті, погодні умови дали змогу продовжити роботи з поточного ремонту дорожнього покриття. Підрядником ТОВ «Облбуддор», ведуться активні завершальні роботи на проблемних ділянках доріг селища Машівка.

10:00 04.08.2023

Рекомендації щодо здійснення внутрішньогосподарського насіннєвого  контролю

Рекомендації щодо здійснення внутрішньогосподарського насіннєвого контролю

При вирощуванні, очищенні, сортуванні, зберіганні та реалізації насіння важливим є як державний так і внутрішньогосподарський контроль. Чітке дотримання вимог державного і внутрішньогосподарського контролю сприятиме підвищенню відповідальності посадових осіб та в кінцевому рахунку забезпечить гарантовано високу якість насіння. Мета внутрішньогосподарського контролю усунення причин, які призводять до сортового засмічення, зниження якості насіння в процесі вегетації, збирання, очищення, складування, зберігання й транспортування. Головне завдання внутрішньогосподарського контролю домогтися виконання правил насінництва на всіх його етапах. Цей контроль здійснюється безпосередньо в господарствах.

14:43 01.08.2023

День медичного працівника

З нагоди Дня медичного працівника, селищний голова Сергій СИДОРЕНКО та перший заступник голови Сергій ОВЧАРЕНКО, привітали працівників екстреної медичної допомоги громади. Щодня, працівники швидкої допомоги перші йдуть на допомогу людям, які потрапили в непросту ситуацію, часто наражаючи себе на небезпеку. Бажаємо Вам терпіння, поваги, здоров'я, невичерпного потоку енергії та людського розуміння. Нехай Ваша праця ніколи не залишається непоміченою, а слова подяки звучать якомога частіше!

14:54 27.07.2023

Облаштування найпростіших укриттів

В закладах освіти громади продовжується облаштування найпростіших укриттів для учасників освітнього процесу. Так, нещодавно завершили облаштування найпростішого укриття у Селещинському закладі дошкільної освіти №3 «Колобок». У ньому діти зможуть перечекати небезпеку у разі її оголошення. Персонал закладу створив всі умови, щоб дітям було ще й не страшно заходитися в укритті, щоб їм було максимально комфортно.

10:44 26.07.2023

Формується Портфель інвестиційних пропозицій Полтавської області!

Полтавська облвійськадміністрація формує Портфель інвестиційних пропозицій Полтавської області. Запрошуємо всіх зацікавлених суб’єктів господарювання та ініціаторів Start-up долучитись та надати свої інвестиційні пропозиції та проекти різного ступеню готовності: від бізнес-ідей до готових інвестиційних проектів в різних галузях економіки!

11:02 25.07.2023

Пам’ятка для населення щодо профілактики сальмонельозу

Сальмонельоз - інфекційне захворювання людей, тварин, птахів, яке зумовлюється численними серотипами бактерій роду сальмонел і характеризується переважним ураженням травної системи з розвитком діареї, інтоксикації та зневоднення організму, а іноді й сепсису і гнояків у внутрішніх органах.

16:13 19.07.2023

Форум  "Крафтове виробництво Полтавщини: стан та перспективи розвитку"

Форум "Крафтове виробництво Полтавщини: стан та перспективи розвитку"

В рамках Програми міжнародної технічної допомоги "EU4Busines: конкурентноспроможність та інтернаціоналізація МСП", що співфінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією "Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH"), 16 серпня 2023 року планується проведення форуму  "Крафтове виробництво Полтавщини: стан та перспективи розвитку" в Центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес у м. Полтава, вул. Соборності, 45.

16:03 19.07.2023