Новини, оголошення Машівської селищної ради

Вітання з нагоди свята — Дня селища

День селища – особливе свято, яке об`єднує всіх мешканців, тих, чиєю працею воно створювалось. Історія кожного селища є частиною історії нашої держави. А її, як відомо, творять добрі, щирі та працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

08:00 21.09.2023

З днем усиновлення

Цьогоріч День усиновлення співпадає з днем пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, який завжди відзначають 17 вересня, не даремно. Бо усиновлення — це вчинок сміливих та активних людей, які готові дарувати свою любов, свій дім, свою турботу та родину тим дітям, які не мали ані люблячої сім’ї, ані мудрої турботи чи піклування.

13:12 18.09.2023

Черговий проєкт «Придбання контейнерів для сміття»

В рамках договору про співпрацю Машівської селищної територіальної громади та АТ «Укргазвидобування», на умовах співфінансування, реалізовуються проєкти розвитку інфраструктури громади. Реалізовано черговий проєкт «Придбання контейнерів для сміття».

13:33 11.09.2023

Покращення взаємодії з організаціями-партнерами!

Днями начальником Машівського сектору пробації проведено робочу зустріч з начальником Центру соціальних служб Машівської селищної ради та начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Машівської селищної ради.

10:02 08.09.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Акціонерне товариство «Укргазвидобування» філія газопромислове управління «Полтавагазвидобування», код згідно з ЄДРПОУ 00153100, інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

08:00 07.09.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ РАДИ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПРИ МАШІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 № 812 "Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб" Машівська селищна рада  оголошує про відбір членів до  складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при при Машівській селищній раді.

11:06 05.09.2023

Покращення матеріально-технічного забезпечення сектору пробації Машівщини за сприяння громади!

За плідну співпрацю, партнерську підтримку, вагомий внесок у забезпечення безпеки суспільства на рівні громад, сприяння розвитку пробації у період воєнного стану в Україні та з нагоди Дня Незалежності України, голова Машівської селищної ради Сергій Сидоренко отримав подяку за підписом директора Державної установи «Центр пробації» Олега Янчука.

13:38 01.09.2023

Допомога нашим захисникам

Машівська громада, вкотре, допомагає нашим захисникам нищити ворога. Так, днями, за кошти місцевого бюджету, було придбано та передано 116-тій окремій бригаді територіальної оборони три квадрокоптери DJI Mavic 3. Ця техніка належить до оперативно-тактичного рівня. Їх можна використовувати і для ведення розвідки, і для вогневого ураження цілей.

09:52 01.09.2023

Інформація про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

31 серпня 2023 р. о 10:00 годині в приміщенні виконавчого комітету Машівської селищної ради Полтавської області відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Машівської селищної ради – виробничого будинку Нежитлова будівля літера «А-1», загальною площею 117,2 кв.м., за адресою вул. Незалежності, 109-А, смт. Машівка Полтавського району Полтавської області .

16:15 31.08.2023

Профілактика сказу

Ця стаття має на меті попередити людину про небезпеку контакту з безпритульними та дикими тваринами, які нерідко є носіями страшної інфекції. Що необхідно знати про сказ і як захиститися населенню від нього?

09:33 31.08.2023