ІНФОРМАЦЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЕРЕДАЧУ НЕРУХОМОГО МАЙНА  В ОРЕНДУ БЕЗ ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ

Дата: 24.11.2021 11:43

Виконавчим комітетом Машівської селищної ради укладено договір оренди нерухомого майна комунальної власності № 30 від 24.11.2021 року без проведення аукціону з ТОВ «Редакція районної газети «Промінь» відповідно до вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна»,

Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», щодо об’єкту оренди - частини громадських будівель (приміщення Друкарні), що розташовані за адресою вул.Незалежності, 91, смт. Машівка Полтавський район Полтавська область, загальною площею 148,2 кв. м., а саме: кабінетів №№1-7, №9,10 площею 75,9 кв.м.,  гаража літ.Г площею 47,6 кв.м., гаража літ.Д площею 22,8 кв.м., вбиральні літ. Е площею 1,9 кв.м. що обліковується на балансі Виконавчого комітету Машівської селищної ради.