Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області інформує.

Дата: 08.11.2021 08:29

05 листопада 2021 року з метою інформування фізичних осіб – підприємців про переваги легального працевлаштування населення та недопущення тіньових схем виплати заробітної плати в конвертах, спеціалістами Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області спільно з представниками Машівської філії Полтавського обласного центру зайнятості на території с. Базилівщина Полтавського району були проведені зустрічі з приватними підприємцями села.

В ході зустрічей були порушені питання легальної зайнятості,  ризиків втрати страхового стажу, до яких призводить виплата заробітної плати в конвертах та неприпустимість нарахування заробітної плати в розмірі, меншому за законодавчо встановлений мінімальний розмір на 2021 рік в сумі 6000 грн.

В ході інформаційної кампанії були роздані пам’ятки, які містять інформацію про переваги легального працевлаштування, та проведено Флешмоб на тему: “Легальна заробітна плата - Ваша гідна майбутня пенсія”.