Оголошення.

Дата: 10.09.2021 11:23

21 вересня 2021 року о 10 годині, в приміщенні Виконавчого комітету Машівської селищної ради по вул. Незалежності, 113, що в селищі Машівка, відбудеться чергове засідання одинадцятої сесії Машівської селищної ради восьомого скликання.

На розгляд сесії винесяться питання:

1. Про звернення громадян до Машівської селищної ради та її виконавчих органів за 1 півріччя 2021 року

2. Про виконання плану соціально-економічного розвитку селищної ради за 1 півріччя 2021 року.

3. Про використання коштів бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

4. Про затвердження прогнозу бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

5. Про внесення змін до структури та загальної чисельності  виконавчих органів  Машівської селищної ради на 2021 рік.

6. Про внесення змін до Програм селищної ради на 2021 рік.

7. Про внесення змін до бюджету Машівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

8. Про затвердження Акту передачі залишків коштів, що утворилися на рахунках Машівського районного бюджету станом на 01.01.2021 року до бюджету Машівської селищної територіальної громади.

9. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Машівський Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Машівської селищної ради Полтавської області на 2021 рік

10. Про затвердження  перспектив фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Машівський центр  первинної медико-санітарної допомоги» Машівської селищної  ради Полтавської області  на 2022р.

11. Земельні питання.

12. Різне.