Увага, важлива інформація.

Дата: 10.08.2021 16:00

Відповідно до ст. 22  Положення  про громадські слухання в Машівській селищній територіальній  громаді, затвердженого рішенням Машівської селищної ради від 06.04. 2021року № 31/6-VІІІ «Про затвердження Положення  про громадські слухання в Машівській селищній територіальній  громаді» розміщуємо для ознайомлення сканкопію протоколу громадського обговорення проекту договору про співробітництво територіальних громад, а саме: співробітництва між Машівською селищною територіальною громадою через Машівську селищну раду в особі селищного голови Сидоренка Сергія Івановича та Михайлівською територіальною громадою через Михайлівську сільську раду в особі сільського голови Коляндри Миколи Петровича, у сфері охорони здоров’я, шляхом утворення суб’єктами співробітництва Спільного комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги».

Протоколо громадських слухань