До уваги представників малого та середнього бізнесу Машівської громади

Дата: 09.08.2021 15:03

Оголошення про відбір бізнес-проєктів. Запрошуємо представників малого і середнього бізнесу взяти участь у  відборі бізнес-проєктів на право отримати фінансову підтримку за рахунок коштів обласного бюджету (часткове відшкодування суми кредиту без врахування відсотків) відповідно до  Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2021-2023 роки.

До участі у конкурсі запрошуються суб`єкти малого та середнього підприємництва, які:

отримали кредити в установах державних банків в сумі до 500 тис. грн. терміном на 1 рік;

створили нові робочі місця.

Сума фінансової підтримки залежить від кількості створених робочих місць, які не можуть бути скорочені впродовж одного року з моменту отримання фінансової підтримки:

за одне робоче місце – 10% від суми кредиту без врахування відсотків (тіло кредиту);

за два робочих місця – 15%;

за три і більше робочих місць – 20%.

Для участі у відборі бізнес-проєктів необхідно надати Департаменту економічного розвитку, торгівлі  та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації (м. Полтава, вул. Соборності, 45, кім. 211, контактні телефони (0532) 60-43-10, 60-93-83) та для попереднього розгляду документи на електронну адресу: gue@adm-pl.gov.ua , перелік яких знаходиться за посиланням https://www.adm-pl.gov.ua/page/pidtrimka-malogo-i-serednogo-pidpriiemnictva-na-regionalnomu-rivni.

Чекаємо на ваші заявки та бажаємо успіхів!