До уваги пасічників та бджолярів Машівської громади!

Дата: 13.07.2021 15:01

Триває збір документів на виплату дотації за бджолосім’ї.

Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю.

Для отримання дотації фізичні особи - власники бджолосімей  до 1 жовтня подають до селищної ради такі документи:

- ветеринарно-санітарний паспорт пасіки;

- рішення про державну реєстрацію потужності;

- копію довідки про відкриття рахунка в банку;

- паспорт громадянина України;

- документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

- довідка про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (видається за умови реєстрації пасіки у виконавчому комітеті).

Для суб’єктів господарювання (в т.ч. юридичних осіб) додатково подається:

- довідка про відкриття поточного рахунку, видана банком;

- звіт про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма № 24 (річна) на останню звітну дату на момент подання документів.

Дотація нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у ветеринарно-санітарному паспорті пасіки, обстеження якої було проведено Держпродспоживслужбою у поточному році.