Увага конкурс!

Дата: 18.06.2021 12:49

Відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад :

Спеціаліст II категорії землевпорядник сектору земельних ресурсів (Кошманівський старостинський округ):

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів відповідно до специфіки функціональних повноважень. Досвід роботи з комп’ютером на рівні упевненого користувача.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • автобіографію;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);
  • особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Для довідок та подання документів для участі в проходженні конкурсу на заміщення вакантних  посад звертатися за адресою:  смт Машівка вулиця Незалежності,93 телефон (05364)91065

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення  про проведення конкурсу.