Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Про надання соціальних послуг іматеріального забезпечення безробітним у січні-травні2021 року

Дата: 17.06.2021 18:06
Кількість переглядів: 666

Послугами обласної служби зайнятості за п’ять місяців  скористалися понад 62 тисячі людей

 

Протягом січня - травня2021 року послуги обласної служби зайнятості отримали 62,5 тисячі громадян, які шукали роботу.  Із них 45 тисячмали статус зареєстрованого  безробітного.

Від 3,9тисячі роботодавців за цей період надійшло19,3 тисячі пропозицій роботи.

 

Роботу знайшли більше 13 тисячлюдей

 

Фахівці обласної служби зайнятості допомогли отримати роботу 13,3тисячі людей, зокрема 12,5 тисячі зареєстрованих безробітних.

6громадян отримали допомогу по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані33 безробітних. Із них 9 осіб недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці та 24, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємства в пріоритетних видах економічної діяльності.

За сприяння обласної служби зайнятості 1007 громадян працювали на громадських та інших роботах тимчасового характеру.

 

3 тисячі безробітних пройшли професійне навчання

 

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням обласної служби зайнятості 3 тисячі безробітних проходили професійне навчання. Зокрема 2,2тисячі людей навчались у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Для кращої конкурентоспроможності на ринку праці 5 осіб отримали ваучер на навчання за спеціальністю «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

 

На обліку – 19,8 тисячібезробітних

 

На обліку в регіональній службі зайнятості станом на 1 червня 2021 року перебуває19,8 тисячі безробітних. Допомогу по безробіттю отримують 17,6 тисячі клієнтів служби зайнятості.

За професійними групами серед зареєстрованих безробітних переважають працівники сфери торгівлі та послуг (17,2%), робітники з обслуговування, експлуатації та контролюза роботою технологічного обладнання, складання устаткування та машин (16,3%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (13,6%).представники найпростіших професій (13,5%),

 

Роботодавці пропонують 2,4 тисячі вакансій

 

Станом на 1 червня кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, становила 2,4 тисячі одиниць. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 0,9 тисячі  пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (26%), робітників з обслуговування та експлуатації технологічного устаткування (22,2%), працівників сфери торгівлі та послуг (13,4%), професіоналів (10,3%), представників найпростіших професій (9,5%).

 

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнямиpol.dcz.gov.ua та /https://www.facebook.com/CzMashivka/

 

Фото без опису

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь