Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Оголошення про конкурс.

Дата: 02.06.2021 13:39
Кількість переглядів: 1003

Відповідно до наказу начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту  Машівської селищної ради № 57 від 01 червня 2021 року   оголошується конкурс на посаду директора  закладу загальної середньої освіти Кошманівський ліцей Машівської селищної ради Полтавської області.

Найменування і місцезнаходження закладу: 

Заклад загальної середньої освіти Кошманівський ліцей Машівської селищної ради Полтавської області. ( с.Кошманівка,вул.Молодіжна, 1)

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102. 

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: керівником комунального закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків. 

Кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі:

документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до відділу освіти, культури, молоді та спорту Машівської селищної  ради (смт. Машівка, вул. Незалежності, 111) з 08:00 год. 02 червня 2021р.  до 17:00 год. 01 липня 2021 р. (включно).

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти  Кошманівський ліцей Машівської селищної ради Полтавської області   відбудеться  09 липня  2021 року у приміщенні Машівської селищної ради  (смт. Машівка, вул.Незалежності, 113). 

Конкурсний відбір  та оцінювання учасників конкурсу відбудеться відповідно до п.п.8 – 11 ст.39 Закону України «Про повну загальну середню освіту» та Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Машівської селищної ради, затвердженого рішенням сьомої позачергової сесії Машівської селищної ради восьмого скликання  від 18.05.2021 року №22/7-VІІІ.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Михайлюк Віталій Олегович,юрист групи з централізованого господарського обслуговування відділу освіти, культури, молоді та спорту Машівської селищної ради,  тел. 0990315203 електронна адреса : vokms@ukr.net

Для участі у конкурсі претенденти подають наступні документи: 

1. заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;

2. автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3. копія паспорта громадянина України;

4. копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

5. документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

6. копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

7. довідка про відсутність судимості;

8. довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

9. мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь