Вітаємо з перемогою у конкурсі

Дата: 31.05.2021 11:45

Проєкт Машівської селищної ради "Допомога безпритульним тваринам Машівської селищної територіальної громади" став одним з переможців у конкурсі грантів "Енергія розвитку", який проводився за підтримки Групи Нафтогаз.

Проєкт був розроблений та поданий командою на чолі з Богданом Марчуком, учнем закладу загальної середньої освіти Базилівщинської гімназії.

Наша громада увійшла до числа 50 переможців з 11 областей України, на території яких АТ "Укргазвидобування" (Група Нафтогаз) здійснює виробничу діяльність.

Отримано призовий сертифікат на  99 912,00 грн.  Проект передбачає впровадження просвітницько-освітницьких заходів «Біоетика» для учнів ЗЗСО Базилівщинська гімназія, дошкільнят Базилівщинського ЗДО «Ромашка» та надання ветеринарних послуг (вакцинація та стерилізація) безпритульним тваринам.

Вітаємо Богдана Марчука та мешканців Базилівщинського старостату із перемогою!