Інформацйне повідомлення про передачу нерухомого майна  в оренду без проведення аукціону

Дата: 19.04.2021 13:54

Виконавчим комітетом Машівської селищної ради укладено договір оренди нерухомого майна комунальної власності № 18 від 06.04.2021 року без проведення аукціону з Виконавчим комітетом Ланнівської сільської ради відповідно до вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», щодо об’єкту оренди –  частини громадської будівлі Адміністративної будівлі, кабінети № 19 та №20 на першому поверсі, включеного до переліку другого типу нерухомого майна за адресою: смт.Машівка, вул. Незалежності, 111 (26,5 кв.м), що обліковується на балансі Виконавчого комітету Машівської селищної ради.