Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Машівська селищна рада має намір виготовити генеральний план території смт.Машівка Машівської селищної ради, Машівського району, Полтавської області.

Дата: 07.04.2021 10:41
Кількість переглядів: 719

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті (у конверті мають міститися підтверджуючі документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з пропозицією) і складатися із:

 

- заяви про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт;

- копії документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомити про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

- згоди на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця);

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому

- коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

- копії (ї) ліцензії(й), сертифікату;

 

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

 

Приймання заяв припиняється за три робочих дні до дати проведення конкурсу.

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

 

У разі неповноти, невідповідності конкурсної пропозиції та наданих підтвердних документів вищезазначеним вимогам або несвоєчасності їх подання претендент до участі не допускається, про що його письмово повідомляє голова комісії із зазначенням підстав відмови.

 

Конкурсну документацію слід подавати до Машівської селищної ради за адресою: смт.Машівка, вул. Незалежності,113 до 15.04.2021   року в робочі дні з 8.00 до 17.00. Телефон для довідок: 9-10-65.

 

Конкурс відбудеться 21.04.2021року за адресою: Полтавська область, смт. Машівка, вул. Незалежності, 113, в приміщенні Машівської селищної ради, об 10.30 годині.

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь