Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Про надання соціальних послуг і матеріального забезпечення безробітним у січні-лютому 2021 року

Дата: 15.03.2021 09:50
Кількість переглядів: 710

Послугами обласної служби зайнятості за два перших місяці року скористалися 52,6тисячі громадян

 

Протягом січня-лютого 2021 року послуги обласної служби зайнятості отримали 52,6тисячі громадян, які шукали роботу. Із них 36,3 тисячімали статус зареєстрованого  безробітного.

Від 1,8 тисячі роботодавців надійшло 5,9 тисячі пропозицій роботи.

 

Роботу знайшли 2,4 тисячілюдей

 

За сприяння обласної служби зайнятості в січні-лютому отримали роботу 2,4 тисячі осіб, зокрема 2 тисячі зареєстрованих безробітних.

2 безробітних громадян отрималивиплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані33 безробітних, з яких 9 недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 24 особи, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємства в пріоритетних видах економічної діяльності.

 

Професійне навчання пройшли більше 2 тисяч безробітних

 

За сприяння обласної служби зайнятості у січні-лютому забезпечена тимчасова зайнятість 155 громадянам.

Для забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням обласної служби зайнятості 2,1 тисячі безробітних проходили професійне навчання. Зокрема 1,4 тисячі людей  навчались у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці 5 осіб старше 45 років отримали ваучер на навчання за спеціальністю «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

 

На обліку – 30 тисяч безробітних

 

Станом на 1березня 2021 року на обліку в регіональній службі зайнятості перебувало 29,8 тисячі безробітних, з них отримували допомогу по безробіттю 26,8 тисячі осіб.

За професійними групами, серед вищезазначеної чисельності зареєстрованих безробітних переважають робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного обладнання, складання устаткування та машин (28,2%), працівники сфери торгівлі та послуг (14,7%), представники найпростіших професій (13,3%), кваліфіковані робітники з інструментом (10%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (9,9%).

 

Роботодавці пропонують 2,1тисячі вакансій

 

 Станом на 1березня 2021 року кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, становила 2,1 тисячі одиниць. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 0,9 тисячі  пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (29,1%), кваліфікованих робітників з інструментом (21,3%), працівників сфери торгівлі та послуг (10,5%).

 

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнямиpol.dcz.gov.ua та /https://www.facebook.com/CzMashivka/

 

Фото без опису

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь