A A A K K K
для людей із порушенням зору
Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Оголошення про передачу в оренду нерухомого майна на аукціоні

Дата: 09.03.2021 14:54
Кількість переглядів: 960

ОГОЛОШЕННЯ

про передачу в оренду нерухомого майна на аукціоні за адресою:

 

вул. Центральна, 13, с. Кошманівка Машівського району Полтавської області в оренду на аукціоні

Перейти на аукціон в системі Прозоро.Продажі за посиланням

 

І. Інформація про орендодавця та балансоутримувача:

Повне найменування і адреса орендодавця: Виконавчий комітет Машівської селищної ради, 36400, Полтавська обл., смт. Машівка, вул. Незалежності, 93;

 

І. Інформація про об’єкт оренди, що міститься в Переліку першого типу:

Місцезнаходження об’єкта:вул. Центральна, 13, с. Кошманівка Машівський район Полтавська область;

Тип об’єкта: нерухоме майно;

Найменування та характеристика об’єкта оренди: частина нежитлової будівлі — адміністративної будівлі за адресою вул. Центральна, 13, с. Кошманівка Машівського району Полтавської області, а саме: кабінет № 29, який знаходиться на другому поверсі даної будівлі, площею 13,4 м.кв., для розміщення салону краси або перукарні, терміном на 5 років.

Технічний стан об’єкта, інформація про потужність електромережі і забезпечення об’єкта комунікаціями: об’єкт перебуває в належному технічному стані, системи опалення, водопідведення, водовідведення та освітлення центральні без окремих лічильників;

Загальна площа об’єкта:13,4 кв.м

Балансова вартість об’єкта:1017,28 грн.

Рішення про проведення інвестиційного конкурсу або про включення об’єкта до переліку майна, що підлягає приватизації відсутні.

Об’єкт оренди не є пам’яткою культурної спадщини.

Інформація про порядок участі орендаря у компенсації балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг (якщо об’єкт оренди не має окремих особових рахунків, відкритих для нього відповідними постачальниками комунальних послуг): компенсація балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг здійснюється в порядку п.6.5 проекту договору, що додається.

 

ІІІ. Інформація про умови оренди об’єкта оренди:

Стартова орендна плата:10,17 грн.;

Стартова орендна плата для аукціону із зниженням стартової орендної плати: 5,08 грн.;

Стартова орендна плата для аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій: 5,08 грн.;

Термін оренди:5 років

Наявність рішення про затвердження додаткових умов оренди майна:відсутнє;

Наявність згоди на здійснення поточного та/або капітального ремонту об’єкта оренди під час встановлення додаткової умови оренди щодо виконання конкретних видів ремонтних робіт (поточного та/або капітального ремонту), реконструкції або реставрації об’єкта оренди із зазначенням суми і строку: відсутня;

Цільове призначення об’єкта оренди: для надання послуг, пов’язаних із обслуговуванням працівників та відвідувачів закладу, а саме використанням під кабінет з надання перукарських послуг.

 

ІV. Інформація про аукціон:

Аукціон проводиться відповідно до Порядку передачі оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна».

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата проведення аукціону: 30.03.2021 р.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні: встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжок часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону:1% від стартової орендної плати;

Розмір гарантійного внеску: 1520,90 грн;

Розмір гарантійного внеску для аукціону із зниженням стартової орендної плати: 1520,90 грн.;

Розмір гарантійного внеску для аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій:1520,90 грн.

Розмір реєстраційного внеску: 600,0 грн.

Кількість кроків за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій:1 крок.

Період між аукціоном та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій:25 календарних днів з дати оприлюднення оголошення електронною торговою системою про передачу майна в оренду.

 

V. Додаткова інформація:

Контактні дані (номер телефону і адреса електронної пошти) працівника балансоутримувача/орендодавця, відповідального за ознайомлення заінтересованих осіб з об’єктом оренди, із зазначенням адреси, на яку протягом робочого часу такі особи можуть звертатися із заявами про ознайомлення з об’єктом, час і місце проведення огляду об’єкта: тел. адреса електронної пошти:

за додатковою інформацією звертатись у Виконавчий комітет Машівської селищної ради (39400, Полтавська обл., смт. Машівка, вул. Незалежності, 113),огляд об’єкту здійснюється за місцем його знаходження в попередньо узгоджений час протягом часу роботи служби з організації аукціону – робочі дні з 8.00 до 17.15 (в п'ятницю та передсвяткові дні з 8.00 до 16.00).

 

Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними орендарями гарантійних та реєстраційних внесків:https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 

Найменування установи (банку, казначейства), її місцезнаходження та номери рахунків у національній валюті, відкритих для внесення операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків потенційних орендарів та проведення переможцями аукціонів розрахунків за орендовані об’єкти:

Отримувач: Виконавчий комітет Машівської селищної ради

Код ЄДРПОУ отримувача: 04381467

Банк отримувача: УДКСУ у Машівському районі

МФО 820172

Номер рахунку (IBAN):UA4082017203551690170011132254

 

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання в алфавітному порядку на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:

 

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 

УВАГА: Потенційні орендарі повинні відповідати вимогам статті 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

 

Фото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь