Виконавчий комітет Машівської  селищної ради оголошує конкурс

Дата: 03.03.2021 09:46

Виконавчий комітет Машівської  селищної ради оголошує конкурс  на заміщення вакантних посад:

Начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету Машівської селищної ради,

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на посадах державної служби не менше п’яти   років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше десяти років. Досвід роботи з комп’ютером на рівні упевненого користувача.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

заява про участь у конкурсі

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- автобіографію;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

- особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Для довідок та подання документів для участі в проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися за адресою:  смт Машівка вулиця Незалежності, 113.

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення  про проведення конкурсу.