Виконавчий комітет Машівської селищної ради оголошує конкурс

Дата: 01.02.2021 10:18

Оголошення про конкурс

Виконавчий комітет Машівської  селищної ради оголошує конкурс  на заміщення вакантних посад:

Начальник відділу, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення виконавчого комітету Машівської селищної ради,

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на посадах державної служби не менше п’яти   років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше десяти років. Досвід роботи з комп’ютером на рівні упевненого користувача.

Спеціаліст І категорії, бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення виконавчого комітету Машівської селищної ради,

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом  в органах місцевого самоврядування або на посадах державної служби не менше трьох  років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше п’яти  років.. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів відповідно до специфіки функціональних повноважень. Досвід роботи з комп’ютером на рівні упевненого користувача.

Державний реєстратор відділу з питань надання адміністартивних послуг та державної реєстрації виконавчого комітету Машівської селищної ради;

Вимоги до кандидатів на посаду державного реєстратора: вища освіта за спеціальністю правознавство, стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи на іншій посаді, що передбачає виконання функцій державного реєстратора не менше одного року, володіння основними навичками роботи на комп'ютері з програмними засобами, вільне володіння державною мовою.

Сертифікат про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації (отриманий в установленому законодавством порядку) або успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора у відповідній сфері державної реєстрації в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації).

Необхідні документи для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- автобіографію;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

- особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Для довідок та подання документів для участі в проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися за адресою:  смт Машівка вулиця Незалежності, 93 телефон (05364)91065

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення  про проведення конкурсу.