Відділ освіти, культури, молоді та спорту Машівської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Дата: 06.01.2021 14:03

- завідувача сектору культури, молоді та спорту;

- головного спеціаліста сектору культури, молоді та спорту;

- спеціаліста ІІ категорії відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Вимоги до кандидатів:

повна вища освіта у галузі освіти, культури, фізичної культури чи спорту;

стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше двох років або стаж роботи в інших сферах не менше п’яти  років;

досвід роботи з комп’ютером на рівні упевненого користувача,

– ведення  документації з використанням сучасних інформаційних технологій;

– володіння державною мовою;

– здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Перелік документів, які повинен надати кандидат:

– заяву про участь у конкурсі та ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на  службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

– заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

– автобіографію;

– дві  фотокартки розміром 4 х 6 см;

– копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– копію документа, який посвідчує особу;

– копію трудової книжки;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачену Законом України «Про запобігання корупції»;

Можливе надання інших документів, які, на думку кандидата, підтверджують його професійні чи моральні якості, освітній рівень, досвід роботи,  репутацію. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України  «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про освіту», «Про культуру», «Про молодь», Про фізкультуру і спорт».

Прийом заяв та доданих до них документів здійснюється упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу за поштовою адресою  відділу освіти, культури, молоді та спорту Машівської селищної ради (вулиця Юрія Печериці, 9а, смт Машівка, Полтавський р-н, Полтавська  область, Україна, 39400).

За довідковою інформацією звертатися за електронною адресою vokms@ukr.net