A A A K K K
для людей із порушенням зору
Машівська громада
Полтавська область, Полтавський район

Оголошення про конкурс

Дата: 04.01.2021 08:19
Кількість переглядів: 616

Виконавчий комітет Машівської  селищної ради оголошує конкурс  на заміщення вакантних посад:

Головний спеціаліст, програміст відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення виконавчого комітету Машівської селищної ради:

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше двох років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше п’яти  років. Досвід роботи  в галузі комп'ютерних систем або інформаційних технологій; повинен володіти знаннями з програмного забезпечення та мережевого обладнання для малих і середніх мереж.

Начальник відділу економічного розвитку та організаційної роботи виконавчого комітету Машівської селищної ради:

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на посадах державної служби не менше трьох  років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше п’яти років. Досвід роботи з комп’ютером на рівні упевненого користувача.

Спеціаліст відділу економічного розвитку та організаційної роботи виконавчого комітету Машівської селищної ради:

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів відповідно до специфіки функціональних повноважень. Досвід роботи з комп’ютером на рівні упевненого користувача.

Начальника відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Машівської селищної ради:

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на посадах державної служби не менше трьох  років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше п’яти років. Досвід роботи з комп’ютером на рівні упевненого користувача.

Головного спеціаліста, програміста відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Машівської селищної ради:

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше двох років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше п’яти років. Досвід роботи в галузі комп'ютерних систем або інформаційних технологій; повинен володіти знаннями з програмного забезпечення та мережевого обладнання для малих і середніх мереж.

Головного спеціаліста відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Машівської селищної ради;

Спеціаліста І категорії відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Машівської селищної ради:

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або на посадах державної служби не менше двох  років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років. Досвід роботи з комп’ютером на рівні упевненого користувача.

 

Необхідні документи для участі у конкурсі:

  • заява про участь у конкурсі
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • автобіографію;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);
  • особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Для довідок та подання документів для участі в проходженні конкурсу на заміщення вакантних  посад звертатися за адресою:  смт Машівка вулиця Незалежності,93 телефон (05364)91065

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення  про проведення конкурсу.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь