До уваги представників бізнесу

Дата: 27.01.2020 10:19

Міністерством освіти і науки України, спільно з Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства та Міністерством трансформації підготовлено анкету для проведення опитування представників бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу.

Результати опитувань дадуть можливість представникам бізнесу отримати широкий доступ до українських досліджень та розробок (далі R&D), які можуть мати перевагу перед закордонними аналогами; отримати інформацію про існуючі українські R&D; зменшити бар'єр та запровадити підтримку розвитку українських компаній на основі інновацій.

Відповідну анкету розміщено на офіційному порталі Полтавської ОДА у розділі “оголошення”. Опитування проводитиметься до 31 січня 2020 року.