Скликано чергове засідання сесії Машівської селищної ради

Дата: 09.12.2019 09:18

Відповідно до розпорядження в.о. селищного голови скликано чергове пленарне засідання двадцять п'ятої сесії селищної ради сьомого скликання на 17 грудня 2019 року о 13 годині, яке відбудеться в приміщенні селищної ради.

На розгляд сесії винесено наступні питання:

1.Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради про надання матеріальної допомоги жителям Машівської селищної ради за 2019 рік.

2.Про затвердження Плану роботи Машівської селищної ради на 2020 рік.

3.Про затвердження структури і штатів виконавчого апарату, відділів селищної ради та її виконавчих органів.

4.Про умови оплати праці працівників селищної ради з січня 2020 року.

5.Про затвердження Програм селищної ради на 2020 рік

6.Про організацію громадських робіт у 2020 році.

7.Про затвердження видів суспільно-корисних робіт для порушників на яких покладено стягнення у виді громадських робіт та перелік об’єктів на яких порушники повинні виконувати ці роботи.

8.Про затвердження видів суспільно-корисних робіт для засуджених для яких призначено покарання у виді громадських робіт та перелік об’єктів на яких засуджені повинні виконувати ці роботи.

9.Про затвердження видів суспільно-корисних робіт для порушників (аліментники) на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та перелік об’єктів на яких порушники повинні виконувати ці роботи.

10.Про затвердження бюджету об’єднаної територіальної селищної громади на 2020 рік.

11.Земельні питання.

12.Різне.