В Машівці працювала мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги

Дата: 10.08.2018 13:25

Відповідно до затвердженого графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 26 липня 2018 року на базі Машівської селищної ради функціонувала мобільна точка доступу до системи БПД у роботі якої взяли участь головний спеціаліст Машівського бюро правової допомоги Вікторія Черкасова, головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації ГТУЮ у Полтавській області Альона Герасименко та представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу району.

Під час заходу обговорили питання роботи антирейдерського штабу, шляхи попередження можливих рейдерських захоплень у районі, механізм дій в разі виникнення такої ситуації, випадки подвійної реєстрації права оренди земельних ділянок та основні аспекти діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

По завершенню заходу, Вікторія Черкасова проінформував про порядок надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, а також було розповсюджено буклети із циклу правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».