Мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги працюватиме у Машівському районі

Дата: 24.07.2018 11:14

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 26 липня 2018 року об 11:00 год. в приміщенні Машівської селищної ради (с-ще Машівка, вул. Незалежності, 93) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги, в рамках роботи якої відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та працівників Машівського бюро правової допомоги з представниками органів державної влади, громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.