четверта чергова сесія селищної ради 7 скликання

Дата: 12.04.2018 13:40

ОГОЛОШЕННЯ

о 10.00 год. 24 квітня 2018 року в приміщенні Машівської селищної ради відбудеться засіданні четвертої чергової сесії сьомого скликання

На порядок денний виносяться наступні питання:

Про раціональне використання землі та дотримання санітарних норм в населених пунктах Машівської селищної ради.

Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.

Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення «Про встановлення  ставок та пільг із сплати місцевих податків на 2019 рік».

Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення «Про затвердження Правил  благоустрою територій населених пунктів Машівської селищної ради».

Про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Машівської селищної ради.»

Про затвердження річних звітів за 2017 рік по Машівській селищній та  Селещинській і Новотагамлицькій сільських радах.

Про затвердження Передавальних актів майна, активів та зобов?язань Селещинської та Новотагамлицької сільських рад Машівській селищній раді.

Про передачу артезіанських свердловин та водо мереж Машівському ЖКГ.

Про затвердження звіту про виконання  бюджету об?єднаної територіальної селищної громади за 1 квартал 2018 року.

Про затвердження проектної документації на нове будівництво вуличного електроосвітлення від КТП - 176 в с. Козельщина Машівського району Полтавської області.

Про затвердження нормативів питного водопостачання та норм питного водоспоживання абонентам КП ПОР «Полтававодоканал».

Про надання приміщення в оренду територіальному центру соціального обслуговування.

Про затвердження розрахунку по витраті пального на місяць на підвезення учнів до навчального закладу в с. Новий Тагамлик за маршрутом Новий Тагамлик – Писарівка – Новий Тагамлик.

Про надання дозволу на укладення цивільно-правової угоди про разове виконання та послуг технікою.

Про передачу  у (спільну сумісну, спільну часткову) власність квартири № 2 по вул. Короленка буд. 1а, в смт. Машівка  Афоніну Дмитру Володимировичу.

Про затвердження Програми Машівського районного військового комісаріату.

Про використання коштів бюджету об’єднаної територіальної селищної громади  на 2018 рік.

Про розгляд клопотання Машівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги про затвердження коштів на спів фінансування проектної вартості будівництва Селещинської АЗПСМ.

Земельні питання.

Інші.