Нова комунальна техніка для Машівки.

Дата: 26.10.2017 13:33

В рамках проекту про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту у сфері поводження з твердим побутовими відходами, Машівська селищна рада, у тісному співробітництві з Полтавською обласною радою, придбала та передала на баланс Машівського ЖКГ новий сміттєвоз ВЛІВ МЕДІУМ на шасі МАЗ-5340С2 з додатковим обладнанням (відвал) та 50 термооцинкованих контейнерів призначених для збору твердих і рідких комунальних і промислових відходів, що виготовлені з міцного металу з ребрами жорсткості і кришкою, що герметично закривається.

Як зазначив Машівськиий селищний голова Микола Кравченко, нова техніка буде виконувати роботи зі збору побутового сміття, яке продукує Машівка та інші населені пункти майбутньої територіальної громади, а у час негоди, коли машівщину замете снігом, допоможе швидко привести дороги та вулиці у до ладу.