У Машівці відбудуться громадські слухання

Дата: 04.08.2017 16:00

До уваги мешканців Машівки!

4 серпня 2017 року відбулося засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад селища міського типу Машівка Машівської селищної ради, сіл Селещина, Латишівка, Сухоносівка, Тимченківка Селещинської сільської ради, сіл Новий-Тагамлик, Вільне, Козельщина, Огуївка Новотагамлицької сільської ради в Машівську територіальну громаду з адміністративним центром у селищі міського типу Машівка, на якому було вирішено питання підготовки відповідних проектів рішень.

Наразі в смт Машівська проходять громадські обговорення проектів рішення:

Дані проекти будуть винесені для схвалення на засіданні чергової сесії ради.

Машівська селищна рада приймає пропозиції (зауваження), які будуть проаналізовані та опрацьовані, узагальнені для наступного оприлюднення результатів громадського обговорення

Громадські слухання відбудуться 15 серпня 2017 року о 14:00 годині у приміщенні Машівського районного будинку культури за адресою селище Машівка вулиця Незалежності, 109.