У Машівці відбудуться громадські слухання.

Дата: 27.06.2017 08:40

До уваги мешканців Машівки!

Відповідно до ст. 5 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, “Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад”, яке затверджене рішенням 35 позачергової сесії Машівської селищної ради  6-го скликання від 25.03.2015 року «Про добровільне об’єднання громад», розпорядження Машівського селищного голови №19  від 31.05.2017 року  “Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад Машівської селищної ради, Селещинської сільської ради, Новотагамлицької сільської ради.”, буде проводитися громадське обговорення у формі громадського слухання щодо можливого об’єднання територіальних громад Селещинської сільської ради (села Селещина, Латишівка, Сухоносівка, Тимченківка), Новотагамлицької сільської ради (села Новий  Тагамлик, Вільне, Козельщина, Огуївка), Машівської селищної ради (селище Машівка) у Машівську територіальну громаду з адміністративним центром у селищі Машівка.

Громадські слухання відбудуться 29 червня 2017 року о 10:00 годині у приміщенні Машівського районного будинку культури за адресою селище Машівка вулиця Незалежності, 109.