Депутатський корпус

• Округ №1.
  • Брідня Тетяна Олексіївна - Полтавська обласна організація політичної партії Всеукраїнського об’єднання    «БАТЬКІВЩИНА», 1972 р.н., директор Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проживає, в с. Дмитрівка.
  • Морозов Леонід Леонідович - самовисування, 1952 р.н., проживає в с. Абрамівка.
  • Шуряк Петро Миколайович – Полтавська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», 1965 р. н., пенсіонер, проживає в с. Калинівка.
  • Округ №2.
  • Гордієнко Олександр Григорович - Полтавська обласна організація політичної партії Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА»,                    1968 р.н., начальник центрального складу ГПУ «Полтавагазвидобування», проживає в с. Базилівщина.
  • Перетятько Володимир Вікторович – Полтавська обласна організація політичної партії «ДОВІРА», 1965 р.н., начальник ремонтної служби УГВ СЕРВІС «Укргазвидобування», проживає в с. Базилівщина.
  • Округ №3.
  • Диченко Сергій Віталійович - Полтавська обласна організація політичної партії Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА», 1982 р.н., заступник директора по виробництву ТОВ «Чиста криниця», проживає в с. Кошманівка.
  • Остах Валерій Іванович – Полтавська обласна організація політичної партії «ДОВІРА», 1969 р.н., вчитель Кошманівського НВК, проживає в с. Кошманівка
  • Дорош Андрій Васильович – Полтавська обласна організація політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», 1976 р.н., голова фермерського господарства “Дорош А.В.”, проживає в с. Кошманівка.
  • Округ №4.
  • Воловод Володимир Валерійович – Полтавська обласна організація політичної партії «ДОВІРА», 1981 р. н., в.о. директора ТОВ «ЛОС», проживає в смт. Машівка.
  • Білоброва Лариса Миколаївна – Полтавська обласна організація політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»,1977 р.н., бухгалтер сектору культури молоді та спорту Машівської РДА, проживає смт. Машівка.
  • Чирюкова Сніжана Петрівна – Полтавська обласна організація політичної партії Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА», 1992 р.н., касир ФОП «Зайцева» аптечний пункт №7, проживає в смт. Машівка.
  • Округ №5.
  • Ігнатенко Надія Володимирівна – Полтавська обласна організація політичної партії «ДОВІРА», 1962 р.н., директор територіального центру обслуговування населення, проживає в смт. Машівка.
  • Михайловська Світлана Вікторівна – самовисування,1975 р.н., заступник директора з економіки, фінансів та соціальних питань філії з переробки газу та газового конденсату АТ «Укргазвидобування», проживає в смт. Машівка.
  • Маляренко Григорій Миколайович - Полтавська обласна організація політичної партії «ПРОПОЗИЦІЯ»,1955 р.н., пенсіонер, проживає в смт. Машівка.
  • Ткаченко Олександр Сергійович – самовисування, 1984 р.н., слюсар з ремонту ГПУ «Полтавагазвибування» Машівський УВНГК, проживає в смт. Машівка.
  • Округ №6.
  • Бойко Людмила Григорівна - Полтавська обласна організація політичної партії «ДОВІРА», 1962 р.н., головний бухгалтер ТОВ «ЛОС», проживає в с. Новий Тагамлик.
  • Кольвах Ірина Вячеславівна - Полтавська обласна організація політичної партії Всеукраїнського об’єднання «БАТЬКІВЩИНА», 1973 р.н., бухгалтер  ФГ «Зоря Світлана», проживає в с. Новий Тагамлик.
  • Малісевич Олександр Григорович - Полтавська обласна організація політичної партії «ДОВІРА», 1968 р.н., тимчасово не працює, проживає в с. Селещина.
  • Округ №7.
  • Кучма Юрій Анатолійович - Полтавська обласна організація політичної партії «ДОВІРА», 1969 р.н., начальник виробничого підрізу залізничної станції Селещина регіональної філії Південної залізниці, проживає в  с. Марківка  Полтавського району.
  • Іваняков Вячеслав Валерійович – самовисування, 1968 р.н., фізична особа - підприємець, проживає в с. Селещина.
  • Година Світлана Анатоліївна – самовисування, 1975 р.н., секретар Машівської селищної ради, проживає в с. Селещина.
  • Касіч Наталія Миколаївна – самовисування, 1965 р.н., завідувач -бібліотекар Селещинського ліцею, приживає в с. Селещина.