Рішення виконкому №3 від 18.03.2021 року

27. Про взяття на квартирний облік ХХХХХХ ХХХХХХХ ХХХХХХ.

28. Про зняття з квартирного обліку громадянки Ххххххх Х.Х. у зв’язку зі смертю.

29. Про проведення перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку, перегляд та впорядкування списків громадян, які перебувають на квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов при виконавчому комітеті Машівської селищної ради.

30. Про затвердження висновку органу опіки і піклування при Виконавчому комітеті Машівської селищної ради про надання дозволу Хххххххх Х.Х. на розірвання договору б/н від ХХ.ХХ.ХХХХ року, та укладення нового договору оренди земельної ділянки загальною площею Х,ХХХХ га. з кадастровим номером ХХХХХХХХХХ:ХХ:ХХХ:ХХХХ від імені його підопічної Ххххххххх Х.Х.

31. Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Машівської селищної ради у 2020 році.

32. Про соціальний захист одиноких громадян похилого віку та надання соціальних послуг одиноким громадянам та громадянам з інвалідністю, які проживають на території селищної ради.

33. Про клопотання перед Полтавською обласною радою щодо передачі автотранспортних засобів у комунальну власність Машівської селищної територіальної громади.

34. Про захист та розвиток бджільництва на території Машівської селищної ради.

35. Про поводження із побутовими відходами на  території Машівської селищної територіальної громади.

36. Про затвердження Положення про порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах Машівської селищної територіальної громади.

37. Про затвердження умов оренди та продовження договору оренди майна комунальної власності Машівської селищної  ради, що знаходиться за адресою: Полтавська область, Машівський район с.Кошманівка, вул. Центральна,13,  площею 29,5 м².

38. Про затвердження умов оренди та продовження договору оренди майна комунальної власності Машівської селищної  ради, за адресою  вул. Центральна, 13, с. Кошманівка Машівського району Полтавської області, площею 49,6 м².

39. Про затвердження умов оренди майна комунальної власності Машівської селищної  ради, що знаходиться за адресою: смт.Машівка, вул. Незалежності, буд. 111,  площею 26,5 м².

40. Про затвердження умов оренди та укладання договору оренди майна комунальної власності Машівської селищної  ради, що знаходиться за адресою: смт.Машівка, вул. Незалежності, буд. 111,  площею 87,6 м².

41. Про затвердження умов оренди та укладання договору оренди майна комунальної власності Машівської селищної  ради, що знаходиться за адресою: смт.Машівка, вул. Незалежності, буд. 112-Б, площею 121,2 м².