25 років Асоціації міст України.

Дата: 03.07.2017 13:58

30 червня у столиці України місті Києві відбулися урочисті заходи з нагоди 25-річчя заснування Асоціації міст України.

На НСК "Олімпійський" зібралося близько 800 осіб, серед яких представники громад-членів АМУ.

Урочистості з нагоди 25-річчя Асоціації міст України відбулись під головуванням Голови Асоціації міст України, Київського міського голови Віталія Кличка за участі Президента України Петра Порошенка, Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко, Віце-прем'єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Генадія Зубка, представників громад-членів Асоціації та представників іноземних партнерів Асоціації. Серед інших на урочистостях був присутній Машівський селищний голова М.І. Кравченко.

Під час урочистостей були вручені державні нагороди, Почесні грамоти та відзнаки Уряду, цінні подарунки та подяки Голови Асоціації міст України. Крім того, під час заходу буде презентована Стратегія розвитку АМУ до 2022 року.

За матеріалами сайту: www.auc.org.ua