Громадські слухання щодо об’єднання територіальних громад Машівської селищної ради, Селещинської сільської ради, Новотагамлицької сільської ради.

Протокол громадських слухань щодо ініціативи селищного голови про об’єднання територіальних громад Машівської селищної ради, Селещинської сільської ради, Новотагамлицької сільської ради.

ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» розпорядженням в.о. селищного голови, секретаря Селищної ради Соколова О.В. від 02.08.2017 року № 24 було утворено спільну робочу групу з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад селища міського типу Машівка Машівської селищної ради, сіл Селещина, Латишівка, Сухоносівка, Тимченківка Селещинської сільської ради, сіл Новий-Тагамлик, Вільне, Козельщина, Огуївка Новотагамлицької сільської ради в Машівську територіальну громаду з адміністративним центром у селищі міського типу Машівка.

4 серпня 2017 року відбулося засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад на якому було вирішено питання підготовки відповідних проектів рішень.

Наразі в смт. Машівка проходять громадські обговорення розроблених спільною робочою групою проектів рішеннь, а саме:

- Рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад»;

- План організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад;

Дані проекти будуть винесені для схвалення на засіданні чергової сесії ради. "Проект рішення"

Машівська селищна рада приймає пропозиції (зауваження), які будуть проаналізовані та опрацьовані, узагальнені для наступного оприлюднення результатів громадського обговорення

Громадські слухання відбудуться 15 серпня 2017 року о 14:00 годині у приміщенні Машівського районного будинку культури за адресою селище міського типу Машівка вулиця Незалежності, 109.