Депутатський корпус

Депутати Машівської селищної ради

Округ № 1

(смт. Машівка — вулиці Богдана Хмельницького, Остапенка, Першотравнева, Спортивна, провулок Зелений.)

Чирюкова Сніжана Петрівна, 1992 року народження, освіта середня спеціальна, фельдшер Машівської ПНС, проживає в смт. Машівка

Округ № 2

(смт. Машівка — вулиці Зоріна, Юрія Печериці:2-5, 7-66, провулок Стадіонний)

Маляренко Геннадій Володимирович, 1976 року народження, освіта вища, завідувач відділення оздоровчих послуг та фізичного відновлення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), проживає в смт. Машівка.

Округ № 3

(смт. Машівка — вулиці Василя Стуса, Короленка, Романа Шухевича)

Кривенко Олександр Федорович, 1974 року народження, освіта вища, начальник Машівської філії ПАТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО”, проживає в смт. Машівка.

Округ № 4

(смт. Машівка — вулиці Ломоносова, Нестерця, Пилипа Орлика)

Білоброва Лариса Миколаївна, 1977 року народження, освіта середня спеціальна, безробітна, проживає в смт. Машівка.

Округ № 5

(смт. Машівка — вулиці Молодіжна, Незалежності: 1-46А, Остапа Вишні, Степова, Шевченка)

Бобиль Людмила Юріївна, 1969 року народження, безробітна, Проживає в с. Селещина.

Округ № 6

(смт. Машівка — вулиця Незалежності: 47-113)

Чорна Тетяна Антонівна, 1953 року народження, освіта середня, безпартійна, секретар-друкарка Машівської селищної ради, проживає в смт. Машівка.

Округ № 7

(смт. Машівка — вул. Незалежності: 119 — 127, вул. Юрія Печериці)

Явтушенко Світлана Пертівна, 1964 року народження, освіта вища, головний лікар Машівського Центру первинної медико-санітарної допомоги, проживає в смт. Машівка.

Округ № 8

(смт. Машівка — вулиця Незалежності 131 — 133)

Рибак Григорій Павлович, 1960 року народження, освіта середня спеціальна, водій ГПУ “Полтавагазвидобування”, проживає в смт. Машівка.

Округ № 9

(смт. Машівка — вулиця Незалежності 133А — 135, вулиця Нова)

Приходько Володимир Володимирович, 1983 року народження, освіта вища, майстер ГПУ “Полтавагазвидобування”, проживає в смт. Машівка.

Округ № 10

(смт. Машівка, вулиці Незалежності: 136, 142 -144, Павла Кудрявцева)

Сорока Олександр Григорович, 1962 року народження, освіта середня водій ГПУ “Полтавагазвидобування”, проживає в смт. Машівка.

Округ № 11

(смт Машівка вулиці В'ячеслава Чорновола, Ламана, Незележності, 137, Симона Петлюри)

Ігнатенко Надія Володимирівна, 1962 року народження, освіта вища, директор Машівського терцентру, проживає в смт. Машівка.

Округ № 12

(смт. Машівка — вулиці Гоголя, Івана Мазепи, Лесі Країнки, Панфілова, провулок Низовий, гуртожиток КСП “Машівка”)

Жура Леонід Григорович, 1953 року народження, освіта вища, пенсіонер, проживає в смт. Машівка.

Округ № 13

(смт. Машівка вулиці героїв Майдану, Незалежності: 145 — 226А)

Маляренко Григорій Миколайович, 1955 року народження, пенсіонер, проживає в смт. Машівка.

Округ № 14

(с.Новий Тагамлик, с. Козельщина)

Бойко Людмила Григорівна, 1962 року народження, освіта вища, головний бухгалтер ТОВ Карлівське сільгосппідприємство "ЛОС", проживає в с. Новий Тагамлик.

Округ № 15

(села Вільне, Огуївка)

Шульга Наталія Олександрівна, 1975 року народження, освіта середня, безробітна, проживає в с. Новий Тагамлик.

Округ № 16

(с. Селещина — вулиці Березова, Зарічна, Зоріна, Миру, 51, Рябінова, Солов'їна, Спортивна, Тополина, провулок Солов'їний)

Кулинич Раїса Аполінарївна, 1963 року народження, освіта вища, заступник директора Селещинської ЗОШ 1-3 ступенів, проживає в с. Селещина.

Округ № 17

(с. Селещина — вулиці Миру: 24, 26, 28, 30, 32, 34 — 50А, Молодіжна, провулок Гагаріна)

Туменко Надія Василівна, 1965 року народження, освіта середня спеціальна,, безробітна, проживає в с. Селещина)

Округ № 18

(с. Селещина — вулиці Затишна, Кобзаря, Козацька: 25 — 26, 66, 68 — 68А, 70 — 70А, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90 — 90А, Миру: 1-23, 25, 27, 29, 31, 33.)

Година Світлана Анатоліївна, 1975 року народження, секретар Машівської селищної ради, проживає в с. Селещина.

Округ № 19

(с. Селещина — вулиці барвінкова, Бузкова, калинова, Козацька: 1- 24, Садоваа, Сонячна, провулок Садовий)

Іваняков Вячеслав Валерійович, 1968 року народження, освіта вища, приватний підприємець, проживає в с. Селещина.

Округ № 20

(с. Селещина — вулиці Богдана Хмельницького, Лесі Українки, Молодої Гвардії, Першотравнева)

Тертична Валентина Василівна, 1965 року народження, освіта вища, вчитель Селещинської ЗОШ 1-3 ступенів, проживає в с. Селещина.

Округ № 21

(с. Селещина — вулиці Вишнева, Дачна, Паркова, провулок Тихий)

Касіч Наталія Миколаївна, 1965 року народження, освіта неповна вища, завідувач бібліотекою Селещинської ЗОШ 1-3 ступенів, проживає в с. Селещина.

Округ № 22

(с. Селещина — вулиці Зої Космодом'янської, Козацька: 65, 67,69,71,73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91 — 170, Шевченка)

Данхо Любов Миколаївна, 1968 року народження, начальник відділк планування та економічного аналізу доходів бюджету фінуправління Машівськї РДА, проживає в с. Селещина.

Округ № 23

(с. Селещина - вулиці Гагаріна, Матроссова, Польова, Урожайна, провулок Гоголя)

Карпенко Олена Миколаївна, 1978 року народження, освіта середня спеціальна, безробітна, проживає в с. Селещина.

Округ № 24

(с. Селещина- вулиці Житомирська, Мисливська, Остапенка 1 — 55А)

Саєнко Алла Олександрівна, 1961 року народження, освіта середня, безробітна, проживає в с. Селещина.

Округ № 25

(с. Селещна — вулиці Гоголя, Остапенка: 56 — 79, Ювілейна, Ясельна провулки Остапенка, Ювілейний, Ясельний, с. Латишівка, с. Сухоносівка, с. Тимченківка)

Михайліченко Володимир Олександрович, 1977 року народження, освіта вища, комендант ВЧ А-0312, проживає в с. Селещина.

Округ № 26

(с. Селещина — вулиці Степна, Степова, Центральна)

Березіна Ганна Іванівна, 1965 року народження, освіта середня спеціальна, приватний підприємець, проживає в с. Селещина.